logo

ANTIKVARIÁT U PRAHY

klic

Obchodní a dodací podmínky

Obchodní podmínky on-line Antikvariátu u Prahy se řídí příslušnými ustanoveními obchodního zákoníku, občanského zákoníku a zákonem o ochraně osobních údajů v platném znění. Osobní údaje uvedené v objednávce nebudou poskytnuty třetím osobám.

Nabízíme použité knihy a časopisy vydané až do roku 2011 a staré knihy vydané do r.1920. Naši nabídku rozšíříme o dlouhohrající desky (LP), CD, pohlednice, prospekty měst, obcí a zajímavých míst v ČR.

Na použité zboží se nevztahuje dvouletá záruční doba, na knihy označené jako nové se dvouletá záruční doba vztahuje a toto zboží můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dnů, pečlivě zabalené a pojištěné, ne na dobírku!

Kupujícímu jsou peníze vráceny zpět bankovním převodem do 3 pracovních dnů.

Všechno námi nabízené zboží máme skladem.Mírné opotřebení knihy, které odpovídá jejímu stáří a antikvárnímu zboží, v popise neuvádíme.

Objednávky vyřizujeme v pořadí v jakém došly, nejpozději do 7 dnů ode dne doručení. Objednatel od nás dostane e-mailem potvrzení o došlé objednávce na jeho e-mailovou adresu, kterou v objednávce uvedl. V den odeslání zboží odesíláme objednateli zprávu e-mailem.

V případě, že zákazník nepřevezme závazně objednanou zásilku, je povinen uhradit prodejci náklady na poštovné spojené s jejím zasláním.

Nejsme plátci DPH.

PLATBY:

  1. Platba bankovním převodem na účet - 70,- Kč
    (č. účtu 2200337862/2010, jako variabilní symbol použijte číslo objednávky, je to důležité pro identifikaci Vaší platby na účet!)

Výslednou cenu uvidíte ještě před tím, než potvrdíte svou objednávku.

Žádné další poplatky Vám po potvrzení objednávky nebudou účtovány.

S každou zásilkou obdrží kupující fakturu.

Pokud zákazník zvolí platbu předem na účet bankovním převodem, zavazuje se uhradit celkovou cenu objednávky do 14 dnů od jejího odeslání. Pokud obchod neobdrží platbu v této lhůtě, bude objednávka zrušena.

Balné neúčtujeme

Odesláním objednávky potvrzujete svůj souhlas s těmito Obchodními podmínkami.