logo

ANTIKVARIÁT U PRAHY

klic

Obchodní a dodací podmínky

Obchodní podmínky on-line Antikvariátu u Prahy se řídí příslušnými ustanoveními obchodního zákoníku, občanského zákoníku a zákonem o ochraně osobních údajů v platném znění. Osobní údaje uvedené v objednávce nebudou poskytnuty třetím osobám.

Nabízíme použité knihy a časopisy vydané až do roku 2011 a staré knihy vydané do r.1920. Naši nabídku rozšíříme o dlouhohrající desky (LP), CD, pohlednice, prospekty měst, obcí a zajímavých míst v ČR.

Na použité zboží se nevztahuje dvouletá záruční doba, na knihy označené jako nové se dvouletá záruční doba vztahuje a toto zboží můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dnů, pečlivě zabalené a pojištěné, ne na dobírku!

Kupujícímu jsou peníze vráceny zpět bankovním převodem do 3 pracovních dnů.

Všechno námi nabízené zboží máme skladem.Mírné opotřebení knihy, které odpovídá jejímu stáří a antikvárnímu zboží, v popise neuvádíme.

Objednávky vyřizujeme v pořadí v jakém došly, nejpozději do 7 dnů ode dne doručení. Objednatel od nás dostane e-mailem potvrzení o došlé objednávce na jeho e-mailovou adresu, kterou v objednávce uvedl. V den odeslání zboží odesíláme objednateli zprávu e-mailem.

V případě, že zákazník nepřevezme závazně objednanou zásilku, je povinen uhradit prodejci náklady na poštovné spojené s jejím zasláním.

Ceny zboží v našem on-line Antikvariátu u Prahy jsou uváděny včetně DPH (knihy a časopisy 10% DPH, CD a dlouhohrající desky 20% DPH).

Všechny doprovodné poplatky za služby spojené s objednávkou (poštovné, dobírkovné) jsou účtovány rovněž s DPH.

PLATBY:

  1. Dobírka v ČR (prostřednictvím České pošty) - 100,-Kč
  2. Platba bankovním převodem na účet - 50,- Kč
    (č. účtu 2200337862/2010, jako variabilní symbol použijte číslo objednávky, je to důležité pro identifikaci Vaší platby na účet!)
  3. Cizina - individuální dohoda o způsobu placení

Výslednou cenu uvidíte ještě před tím, než potvrdíte svou objednávku.

Žádné další poplatky Vám po potvrzení objednávky nebudou účtovány.

S každou zásilkou obdrží kupující fakturu.

Pokud zákazník zvolí platbu předem na účet bankovním převodem, zavazuje se uhradit celkovou cenu objednávky do 14 dnů od jejího odeslání. Pokud obchod neobdrží platbu v této lhůtě, bude objednávka zrušena.

Balné neúčtujeme

Odesláním objednávky potvrzujete svůj souhlas s těmito Obchodními podmínkami.